• Nová generácia serverov Dell EMC PowerEdge

   

  Dell uvádza servery PowerEdge 14. generácie

  Nové servery PowerEdge 14. generácie prinášajú podľa dodávateľa architektúru, optimalizovanú pre softwarovo definované dátové centrá.

  Dell EMC uvádza, že nový rad PowerEdge ponúka až 12 násobne vyšší počet operácií vstupu/výstupu (IOPS) k rýchlejšiemu spracovaniu aj najnáročnejších aplikácií. Inteligentná automatizácia až 4 násobne urýchľuje správu vďaka radiču iDRAC9 a pomocou riešenia QuickSync 2 znižuje o 30 % počet nutných krokov pri inštalácii radiča iDRAC. Servery sú určené pre tradičné aj cloudovo natívne aplikácie navrhnuté pre nové procesory Intel® Xeon® Gold Processor.

  Nové portfólio serverov Dell EMC PowerEdge, optimalizované pre technológiu non-volatile memory express (NVMe), pomáha zákazníkom v rýchlejšom nasadení riešení pre softwarovo definované dátové úložiská a hyperkonvergované infraštruktúry. To podľa dodávateľa zaisťuje napr. nasledujúce výhody:

  • Rýchlejšie databáze a nižšia latencia ponúkajúca až 12 násobne vyšší počet čítacích a zápisových operácií za sekundu (IOPS) a až o 98 percent kratšia latencia databáze v clusteri VMware vSAN cluster
  • Rýchlejšia a transparentná živá migrácia virtuálnych počítačov, teraz až o 58 percent rýchlejšia s až o 75 percent nižším vyťažením procesorov pri použití 25Gb Ethernetu s technológiou Remote Direct Memory Access (RDMA)
  • Rýchlejšie úložisko pre výpočtové prostriedky k maximalizácii výkonu aplikácií prostredníctvom až šesťkrát vyššieho počtu jednotiek NVMe, až štyrikrát vyššej kapacity Flash úložiska, o 30 percent vyššieho počtu vstupno-výstupných slotov a o 25 percent vyššej hustoty úložiska

  Kryptograficky dôveryhodné spustenie systému má zaistiť komplexnú bezpečnosť servera a celkové zabezpečenie dátového centra. Zahŕňa funkcie ako hardwarové zabezpečenie Root of Trust, ochrana Intel Boot Guard, podpísaný firmware a automatická obnova systému BIOS. Nová je rovnako virtuálna konzola OpenManage Enterprise. Uzamknutie systému, ktoré predstavuje funkciu výhradne dostupnú u serverov PowerEdge, chráni konfiguráciu systému pred škodlivými aj neúmyselnými zmenami a zároveň na ne upozorňuje užívateľov.

CHCETE SE DOZVEDIEŤ VIAC?

Parametre a vlastnosti vybraných radov serverov DELL EMC PowerEdge

Pre zobrazenie detailných materiálov pokračujte nasledujúcimi možnosťami

LinkedIn E-mail