•  

  Zásadné novinky Dell EMC v oblasti midrange storage
  a zaujímavý vernostný program

  Spoločnosť Dell EMC začiatkom novembra 2017 oznámila, že rozšíri portfólio midrange storage o dva nové typy diskových úložísk rady SC All-Flash. Zároveň Dell EMC uviedla novú verziu softwaru pre ďalší rad diskových polí Unity, ktorá ďalej zvyšuje efektivitu v tejto oblasti. Pre zákazníkov bude určite zaujímavý aj nový vernostný program Future-Proof orientovaný na oblasť diskových úložísk s výhodami, ako sú ochrana investícií do hardwaru, všetok potrebný software „all-inclusive“, bezproblémová migrácia dát, 3ročná záruka zákazníckej spokojnosti, záruka redukčného pomeru All-Flash úložiska 4:1 a ďalšie.

  • Nové diskové úložiská rady SC All-Flash

    

   Spoločnosť Dell EMC uviedla v decembri 2017 dve rady SC5020F a SC7020F. Tieto nové 3U modely, ktoré sú zamerané na segment stredne veľkých firiem, sú vybavené duálnymi / aktívnymi radičmi s 8jadrovými procesormi Intel Xeon a až 256GB pamäťou a multiprotokolovou podporou pre 10GB iSCSI a 16 / 32GB FC sieťovým pripojením.

   Nové produkty v rade SC môžu užívateľom pomôcť modernizovať dátové centrá, zvýšiť výkon aj podporovať nové prípady flexibilného použitia a pracovnej záťaže. Chcete zistiť, čo vám prinesú detailné vlastnosti konkrétnej špecifikácie a parametre týchto nových moderných diskových úložísk?

Pre zobrazenie detailných materiálov pokračujte nasledujúcimi možnosťami

LinkedIn E-mail

  • Nový software verzie 4.3 pre Dell EMC Unity

   Rad diskových úložísk Unity bol navrhnutý tak, aby bol z princípu jednoduchý. Novo uvedená verzia softwarového riešenia ponúka proaktívnu správu a monitoring prostredníctvom moderného rozhrania vo formáte HTML5, ktoré intuitívne vedie užívateľa pri vykonávaní bežných operácií a integruje ekosystémy VMware i Microsoft.

   Nová verzia OS 4.3, dostupná od januára 2018, ponúka vylepšenú All-flash efektivitu s pridaním in-line deduplikácie, synchrónnej replikácie súborov, pomáha zaistiť nepretržitú prevádzku bez akejkoľvek straty dát a nové funkcie umožňujú upgrady radičov v online prevádzke.

  • Vernostný program Future-Proof

    

   Spoločnosť Dell EMC predstavila svoj nový vernostný program, ktorý ponúka robustné záruky, úsporu peňazí a ochranu investícií pre nové nákupy diskových úložísk Dell EMC Unity a SC Series. Pri nákupe týchto radov získajú zákazníci vďaka danému programu tieto výhody:

   • Ochrana investícií do hardwaru - zákazníci získavajú kredit pre nákup akéhokoľvek nového produktu v rámci portfólia Dell EMC či flexibilný kredit pre upgrade radičov (riadi sa trade-in podmienkami Dell EMC)
   • Všetok potrebný software „all-inclusive“ – úložiská Dell EMC sa dodávajú s potrebným softwarom pre ukladanie, správu a ochranu dát bez ďalších nutných nákupov licencií
   • Bezproblémová migrácia dát - zákazníci môžu jednoducho a rýchlo upgradovať na nové úložisko Dell EMC s vstavanými funkciami pre migráciu dát
   • Trojročná záruka zákazníckej spokojnosti - produkty spoločnosti Dell EMC budú fungovať tak, ako sú ich vlastnosti inzerované, garancia zákazníckej spokojnosti na veľmi dlhé obdobie
   • Záruka redukčného pomeru All-Flash úložiska 4:1 - ponúkaná bez komplexných predbežných posúdení či obmedzení
   • Vstavaný Virtustream Storage Cloud (iba pre rad Unity) - zákazníci môžu automaticky ukladať „snapshots“ a „tier files“ do cloudu bez kapacitných nákladov po dobu jedného roka