•  

  VxRail je jednoduché, rozšíriteľné a úsporné riešenie

  • VxRail je plne integrovaná, predkonfigurovaná a vopred testovaná rodina zariadení VMware s hyperkonverziou infraštruktúry na trhu. Dramaticky zjednodušuje operácie IT a zároveň znižuje vaše celkové kapitálové a prevádzkové náklady. V kombinácii s možnosťami servera Dell PowerEdge ponúka VxRail vysoko konfigurovateľné zariadenia, ktoré spĺňajú všetky požiadavky použitia.

   Spustiť video

  • Hyperkonvergované zariadenia, ktoré rozširujú a zjednodušujú prostredie VMware

   Manažované prostredníctvom známeho VMware vCenter Servera, zariadenia VxRail poskytujú stávajúcim zákazníkom VMware skúsenosti, ktoré napomáhajú bezproblémovo integrovať VxRail do svojej stávajúcej IT infraštruktúry.

   VxRail zariadenia sú plne integrované s dátovými službami Dell EMC, ktoré sú dôležité pre kritické úlohy vrátane replikácie, zálohovania a cloud, a to bez jediného poplatku. Jedná sa o jediné hyperkonvergované zariadenie, ktoré obsahuje integráciu vrstvy jadra medzi VMware vSAN a hypervízorom vSphere, a poskytuje jedinečnú a bezkonkurenčnú výkonnosť a účinnosť. Ako plne optimalizované a podporované riešenie založené na VMware sú zariadenia tiež integrované do platformy pre správu cloud VMware a riešeniami pre výpočtovú techniku koncových užívateľov. VxRail je tiež platformou pre zavádzanie pokročilých ponúk SDDC, ako je NSX, vRealize Automation a vRealize Operations.

  • Začnite malým riešením a postupne môžete rásť

   Zariadenie Dell EMC VxRail umožňuje spustiť malé riešenie - s iba troma uzlami - a postupne rozširovať, zvyšovať kapacitu a výkon ľahko a nerušene až na 64 uzlov na cluster. Jednoduchá škálovateľnosť uzlov a rozšírenie kapacity úložísk poskytujú predvídateľný prístup typu "plaťte ako rastiete" pre budúce rozšírenie a uľahčí vaše plánovanie.

  • Flexibilita a voľba

   Zariadenie Dell EMC VxRail poskytuje extrémnu flexibilitu konfigurácie s účelovými zariadeniami, ktoré sú navrhnuté tak, aby riešili akýkoľvek prípad použitia, vrátane veľkých dát, analýzy, vizualizácie 2D / 3D, alebo virtualizovaných aplikácií. VxRail zariadenia postavené s najnovšími procesormi Intel Broadwell, ponúkajú tiež spúšťaciu konfiguráciu s 3 uzlami pre nižšie vstupné náklady. Pridanie serverových zariadení VxRail založených na serveri PowerEdge rozširuje portfólio - ponúka optimalizované grafické procesory, kapacitné úložisko, vysokovýkonné výpočty a možnosti vstupnej úrovne - a ponúka tak flexibilitu pre výber prístroja VxRail, ktorý je najlepší pre vašu potrebu.

   Portfólio VxRail zahŕňa:

   • Rad G – Prístroje všeobecného použitia pre široké prípady hyperkonverzie. Až štyri uzly sa vojdú do jediného 2U šasi. K dispozícii vo všetkých all-flash, alebo hybridných konfiguráciách.
   • Rad E – Vstupná úroveň, cenovo výhodné zariadenie pre malé, alebo vzdialené nasadenie. Rackové 1U riešenie s jedným uzlom. K dispozícii vo všetkých all-flash, alebo hybridných konfiguráciách.
   • Rad V – VDI optimalizované grafické zariadenie s podporou až 2 grafických akcelerátorov pre špecializované použitie, ako je špičková 2D / 3D vizualizácia. Každé zariadenie má jeden uzol na 2U šasi. K dispozícii vo všetkých all-flash, alebo hybridných konfiguráciách.
   • Rad S – Kapacita pamäťových zariadení je optimalizovaná pre náročné aplikácie, ako sú virtualizované aplikácie Microsoft SharePoint, Microsoft Exchange, veľké údaje a analytika. Každé zariadenie má jeden uzol na 2U šasi. K dispozícii iba v hybridných konfiguráciách.
   • Rad P – Výkonné zariadenia optimalizované pre náročné pracovné zaťaženie, ako sú databáze. Každé zariadenie má jeden uzol na 2U šasi. K dispozícii vo všetkých all-flash, alebo hybridných konfiguráciách.

CHCETE VEDIEŤ VIAC?

Špecifikácie a parametre radov DELL EMC VxRail

Pre zobrazenie detailného materiálu pokračujte nasledujúcimi možnosťami

LinkedIn E-mail