•  

  Aktuálne tipy pre vašu produktivitu
  v roku 2018

  • Notebooky Vostro 5568

   Odľahčený design s rovnováhou medzi výkonom a zabezpečením

    

   S týmto 15palcovým notebookom získate vyššiu produktivitu a množstvo skvelých funkcií pre prácu aj zábavu. Výkonné procesory najnovších generácií, konfigurovateľné úložisko, voliteľný samostatný grafický adaptér a dostatok operačnej pamäte vám poskytnú potrebnú silu pre náročné aplikácie a projekty.

   Ponúka dôležité porty pre pripojenie, ľahko ich môžete rozšíriť a sú k dispozícii v rade konfigurácií (napr. s 3D kamerou Intel RealSense, dotykovým displejom, podsvietenou klávesnicou apod.), takže vždy vyberiete optimálny stroj. Notebooky Vostro radu 5568 ponúkajú ľahko ovládateľné riešenie zabezpečenia, vysoký výkon a precízne prevedenie.

  • Notebooky Latitude 5285

   Štýlové a najlepšie zabezpečené mobilné zariadenia 2 v 1

    

   Automaticky nastavený stojanček je prvou funkciou svojho druhu, ktorá bola navrhnutá pre bezproblémovú prácu. Umiestite zariadenie na plochý povrch a sledujte, ako sa stojanček automaticky vysunie. Je možné ho natočiť až do 150 stupňov a využiť tak viac pozorovacích uhlov. Displej 12,3" s rozlíšením Full HD je možné využívať bez negatívneho vplyvu na výdrž batérie. Dlhá výdrž batérie dokáže držať krok s výkonom obrazovky, zatiaľ čo sklo Corning® Gorilla® Glass 4 zaisťuje odolnosť proti pádom a drsným povrchom. Pracovné postupy je možné zefektívniť vďaka voliteľnej cestovnej klávesnici a aktívnemu peru.

   Zariadenie má najlepšie zabezpečenie vo svojej triede: disk s automatickým šifrovaním, technológia NFC, čítačka čipových kariet s certifikáciou FIPS 201, dotyková čítačka otlačku prstov, modul TPM2.0 s certifikáciou FIPS 140-2, TCG.

  • Pracovné stanice Precision 5520

   Najtenšia a najľahšia mobilná pracovná stanica s veľkým výkonom

    

   Vysoký výkon nikdy nevyzeral tak skvelo. Vďaka kompaktnému designu s displejom InfinityEdge prakticky bez rámčeka sa 15,6palcový displej vojde do 14palcového šasi. Vynikajúca kvalita spracovania a opierka zápästia z uhlíkových vlákien poskytujú pevnosť a odolnosť.

   Táto pracovná stanica ponúka procesory Intel® ® a displej InfinityEdge s rozlíšením 4K a technológiou PremierColor. Je k dispozícii s exkluzívnym vonkajším eloxovaným designom Abyss, s nádhernými tapetami a v prvotriednom balení. Nové procesory Intel® Core a Xeon® 7. generácie poskytujú maximálny výkon aj pre náročný profesionálny software. Výkonná profesionálna grafika novej generácie NVIDIA® Quadro® M1200 so 4GB pamäťou umožňuje zvýšiť výkon aplikácií náročných na grafiku.