• Firemný notebook Dell Latitude 12 (7290)

   Notebook Dell Latitude 12 (7290) je navrhnutý pre váš spôsob práce a produktivitu v kancelárii aj na cestách. Vynikajúce zabezpečenie, všestrannosť a príslušenstvo notebookov Latitude sú zárukou dobrej investície v podnikaní. V notebooku tejto rady získate elegantného spoločníka s robustnou konštrukciou a vysokým výkonom, ktorý je vždy pripravený splniť vaše požiadavky, nech už vás práca zavedie kamkoľvek.

    

   Objavte výhody firemného riešenia Dell

   • Tenký a ľahký 12.5" firemný notebook ideálny pre prácu v teréne.
   • Odolný kryt veka displeja z horčíkovej zliatiny.
   • Rýchle úložisko SSD M.2.
   • Elegantná povrchová úprava s jemným lakovaním.
   • Notebook, ktorý vydrží nabitý celý pracovný deň.
   • Správa a zabezpečenie podnikovej úrovne.

   Dell Latitude rady 7000

   Notebooky a zariadenia 2v1 Dell Latitude sú systémy, ktoré boli navrhnuté pre jedinečnú spoľahlivosť, mobilný výkon a použiteľnosť vo firemnom prostredí. Dell Latitude rady 7000 predstavujú zariadenia so špičkovou prenositeľnosťou, možnosťami správy a vysokým stupňom zabezpečenia. Rad 7000 predstavuje prémiové riešenie najvyššej kvality pre maximálne pracovné nasadenie.

   Odolné prevedenie

   Odolnosť je dôležitým aspektom každého mobilného zariadenia. Latitude 12 (7290) vás v tomto ohľade presvedčí prvotriednym materiálom šasi a zadnou stranou displeja z horčíkovej zliatiny pre dlhodobú životnosť. Rozsiahle testovanie podľa armádnych štandardov triedy MIL-STD 810G, je zárukou, že notebook obstojí v reálnych podmienkach.

    

   Kompaktný, napriek tomu výkonný

   Vďaka moderným procesorom Intel® Core 7. alebo 8. generácie, operačnej pamäte DDR4 a SSD M.2 diskovým jednotkám dostanete k využitiu vysoký výkon, ktorý vás podrží aj v náročných aplikáciách. Za pomoci úspornej grafickej karty, integrovanej v procesore, notebook vydrží pracovať dlho bez potreby nabíjania.

   • 1 slot DIMM DDR4 podporujúci až 16 GB.
   • 3 sloty M.2: 1x SSD, 1x WWAN a 1x WLAN/WiGig.

   Zabezpečenie na úrovni

   Získajte bezpečie, ktoré potrebujete pre svoje podnikanie. Prepracovaný systém zabezpečenia dát proti neoprávnenému prístupu, znehodnoteniu, alebo strate, je zárukou ochrany vašej firmy. Základom bezpečnosti je technológia TPM 2.0 s certifikáciou FIPS 140-2 a TCG kombinovaná so sadou pokročilých aplikácií Dell, ako napr. Client Command Suite. Pokiaľ by vám to nestačilo, ďalšie aplikácie a služby Dell sú k dispozícii voliteľne. V závislosti na konfigurácii konkrétneho modelu, môže byť notebook vybavený tiež čítačkou otlačkov a certifikovanou čítačkou čipových kariet.

   Využite rôzne možnosti pripojenia

   Dnes je samozrejmosťou nevyhnutné rozhranie USB 3.0/3.1 Gen 1, pričom je jeden z portov vybavený funkciou PowerShare pre nabíjanie ďalších mobilných zariadení. USB je prítomné tiež v podobe moderného portu Type-C s podporou výstupu DisplayPort. Avšak notebook poskytuje aj rad ďalších možností konektivity. Nechýba Wi-Fi ac pre pripojenie k bezdrôtovým sieťam, Gigabit Ethernet pre káblovú konektivitu a Bluetooth pre bezdrôtové pripojenie periférií. Vybrané modely potom môžu byť osadené aj modulom WWAN pre širokopásmové mobilné pripojenie alebo dokonca technológiou WiGig. Nechýba ani rozhranie HDMI pre pohodlné pripojenie externého monitora a celý rad ďalších prémiových vlastností.

  • Dell Latitude 12 (7280)

    

   Výkonné notebooky sú k dispozícii snáď od všetkých predných výrobcov. V prípade značky Dell sú doplnené o nadštandardnú podporu a rozsiahlu záruku. Rad notebookov Latitude je zameraný na firemné využitie za pomoci špičkového zabezpečenia a zvýšenej odolnosti. Pod označením Latitude 7280 sa naviac skrýva kompaktný štíhly Ultrabook v elegantnom šasi vybavený prvotriednym displejom (voliteľne s dotykovým ovládaním) prešpikovaný výkonnými komponentami. Pokiaľ hľadáte notebook, ktorý sa stane vašim spoľahlivým partnerom v podnikaní, potom je jednou z možností modelový rad 7280. V notebooku rady Latitude získate elegantného spoločníka s robustnou konštrukciou, ktorý je vždy pripravený splniť vaše požiadavky.

   Dell Latitude rady 7000

   Notebooky a zariadenia 2v1 Dell Latitude sú systémy, ktoré boli navrhnuté pre jedinečnú spoľahlivosť, mobilný výkon a použiteľnosť vo firemnom prostredí. Dell Latitude rady 7000 predstavujú zariadenia so špičkovou prenositeľnosťou, možnosťami správy a vysokým stupňom zabezpečenia. Rad 7000 predstavuje prémiové riešenie najvyššej kvality pre maximálne pracovné nasadenie.

    

   Odolné prevedenie

   Ultrabook Latitude 7280 má odolné šasi s prvotriednymi materiálmi a zadnú stranu displeja z horčíkovej zliatiny, alebo voliteľne z tkaných uhlíkových vlákien pre dlhodobú výdrž. Celkovú odolnosť potom dopĺňa klávesnica odolná proti poliatiu. Ultrabook prešiel rozsiahlym testovaním podľa armádnych štandardov triedy MIL-STD 810G. Latitude 7280 je zárukou vašej spokojnosti a bezpečia.

   Výkon s najmodernejšími technológiami

   Vďaka moderným procesorom Intel® Core 7. generácie, v kombinácii s operačnou pamäťou DDR4, a voliteľnými SSD diskami s rozhraním M.2 PCIe dostanete k využitiu vysoký výkon, ktorý vás podrží aj v náročných aplikáciách. Za pomoci úspornej grafickej karty integrovanej v procesore notebook vydrží pracovať dlho na batériové napájanie.

   Zabezpečenie na úrovni

   Latitude 7280 vám poskytnú zabezpečenie, ktoré potrebujete pre svoje podnikanie, pretože v sebe integrujú prepracovaný systém zabezpečenia užívateľských dát nielen proti neoprávnenému prístupu, ale aj proti ich znehodnoteniu, alebo strate. Samozrejmosťou je celý rad technológií zabezpečenia vrátane Trusted Platform Module v závislosti na konfigurácii, alebo osvedčené riešenie ochrany dát pred odcudzením Dell Data Protection. Nechýba ani možnosť konfigurácie s praktickou čítačkou otlačkov prstov, alebo čítačkou čipových kariet. Pomocou voliteľnej infračervenej kamery, ktorá uľahčuje rozpoznávanie tváre, získate ľahký a bezpečný prístup s novou funkciou Windows Hello. Prostredníctvom bezplatnej sady nástrojov Dell Client Command Suite využijete automatizované možnosti konfigurácie BIOS a systému. V prípade modelov s podporou technológie Intel® vPro môžete vzdialene spravovať a diagnostikovať svoje notebooky Dell v úplnom bezpečí. Zvoľte tu správnu konfiguráciu pre vaše potreby.

    

   Využite rôzne možnosti pripojenia

   Dnes je samozrejmosťou nevyhnutné rozhranie USB 3.0/3.1 Gen 1, pričom je jeden z portov vybavený funkciou PowerShare, a USB je prítomné tiež v podobe portu Type-C. Avšak notebook poskytuje tiež rad ďalších možností konektivity. Nechýba Wi-Fi ac pre pripojenie k bezdrôtovým sieťam, Gigabit Ethernet pre káblovú konektivitu a Bluetooth pre bezdrôtové pripojenie periférií. Vybrané modely potom môžu byť osadené aj modulom WWAN pre širokopásmové mobilné pripojenie, alebo dokonca technológiou WiGig. Nechýba ani rozhranie HDMI pre pohodlné pripojenie externého monitora a celý rad ďalších prémiových vlastností.

  •  

   Dell Latitude 14 (3490)

   Notebook Dell Latitude 14 (3490) je skvelým riešením prenosného počítača pre malé a rastúce firmy. Jedná sa o ľahko spravovateľný 14" notebook s profesionálnymi bezpečnostnými funkciami, to všetko v odolnom, spoľahlivom a elegantnom dizajne. Pokiaľ hľadáte notebook, ktorý sa stane vašim spoľahlivým partnerom v podnikaní, potom je jednou z možností práve tento základný firemný modelový rad Latitude 14 (3490). Avšak firemné zameranie neznamená, že si práve tento notebook nemôže obľúbiť aj ktokoľvek iný. V notebooku rady Latitude získate elegantného spoločníka s robustnou konštrukciou, ktorý je vždy pripravený splniť vaše požiadavky.

   Dell Latitude rady 3000

   Notebooky a zariadenia 2v1 Dell Latitude sú systémy, ktoré boli navrhnuté pre jedinečnú spoľahlivosť, mobilný výkon a použiteľnosť vo firemnom prostredí. Dell Latitude rady 3000 predstavujú cenovo dostupné zariadenia s jednoduchou správou, špičkovými bezpečnostnými funkciami, ktoré sú dôležité pre malé a rastúce firmy, navyše v odolnom, spoľahlivom dizajne. Rad 3000 je skvelou investíciou do spoľahlivého partnera pre vaše podnikanie.

   Potrebný výkon pre podnikanie

   Vďaka moderným procesorom Intel® 6., 7. a 8. generácie a operačnej pamäte DDR4 dostanete k využitiu vysoký výkon. V prípade voľby modelu so SSD diskom je ďalším bonusom exkluzívne rýchly štart operačného systému rovnako ako ďalších aplikácií, prípadne je možné zvoliť model s vysokokapacitným klasickým diskom. Za pomoci úspornej grafickej karty integrovanej v procesore ďalej notebook vydrží pracovať dlho na batériové napájanie. K dispozícii sú tiež modely s diskrétnym grafickým akcelerátorom..

   Odolné prevedenie a dlhá výdrž batérie

   Dell Latitude 14 (3490) je vybavený odolným šasi s profesionálnym dizajnovým prevedením, ktoré prešlo rozsiahlym vojenským testovaním triedy MIL-STD 810G, takže bez problémov vydrží vysoké pracovné zaťaženie. Výdrž až 10 hodín vďaka 42Wh batérii, alebo až 13,5 hodiny vďaka 56Wh batérii, vám umožní fungovať celý pracovný deň.

    

   Zabezpečenie a správa na úrovni

   Notebooky Latitude 14 (3490) vám poskytnú zabezpečenie, ktoré potrebujete pre svoje podnikanie, pretože v sebe integrujú prepracovaný systém zabezpečenia užívateľských dát nielen proti neoprávnenému prístupu, ale aj proti ich znehodnoteniu, alebo strate. Poskytujú osvedčené riešenie ochrany dát pred odcudzením Dell Data Protection. S aplikáciou Dell Client Command Suite získate sadu nástrojov pre automatizáciu, ktoré podporujú monitorovanie zariadení, implementáciu bitových kópií, aktualizácie a mnoho ďalšieho, takže šetrí čas aj investície. Notebook Latitude 3490 obsahuje tiež modul TPM 2.0 s certifikáciou TCG a FIPS-140-2. Vďaka hardvérovému šifrovaniu tak poskytuje zabezpečenie komunikácie na najvyššej úrovni.

   Konektivita akú potrebujete

   Inovovaný rad Latitude 14 (3490) novo integruje moderné rozhranie USB Type-C s podporou výstupu DisplayPort a samozrejme nechýba ani klasické rozhranie USB 3.0/3.1 Gen 1 Type-A. Konektivitu Wi-Fi využijete pre pripojenie k bezdrôtovým sieťam a Gigabit Ethernet pre káblové pripojenie. Nechýba ani rozhranie HDMI a VGA pre pohodlné pripojenie externého monitora a celý rad ďalších prémiových vlastností.

Ultrabook, Celeron, Celeron Inside, Core Inside, Intel®, Intel® Logo, Intel® Atom, Intel® Atom Inside, Intel® Core, Intel® Inside, Intel® Inside Logo, Intel® vPro, Itanium, Itanium Inside, Pentium, Pentium Inside, vPro Inside, Xeon, Xeon Phi, and Xeon Inside are trademarks of Intel® Corporation or its subsidiaries in the U.S. and/or other countries.