•  

  Servery Dell EMC rady XC Hyper-Converged Appliances

  • Znižuje zložitosť a OPEX

   XC Series hyper-converged appliances integrujú servery Dell EMC PowerEdge s programom Nutanix, a ponúkajú tak jednu z najvšestrannejších a najviac škálovateľných platforiem infraštruktúry (HCI). S podporou voľby hypervízorov je možné zariadenia XC Series nasadiť rýchlo pre všetky virtualizované pracovné záťaže, a znížiť tak zložitosť správy a celkové náklady na vlastníctvo.

   Spustiť video

  • O

   71%

   menej času potrebného pre nepretržitú správu

  • O

   53%

   menej energie a o 69% menej miesta v dátovom centre

  • O

   58%

   nižšie celkové náklady na vlastníctvo po dobu 5 rokov

  • Jednoduchá správa

   Správa úložiska vo virtualizovanom prostredí s tradičnou architektúrou založenou na samostatných serverových, úložných a sieťových systémoch môže byť zdĺhavá a zložitá. Sieť úložného priestoru (SAN) môže tiež spôsobiť omeškanie, pokiaľ je potrebné dáta načítať z úložiska pri vykonávaní operácie na serveri. S XC Series sú často používané dáta automaticky ukladané na diskoch SSD v rovnakom uzle, v akom k nim aplikácia VMs potrebuje prístup. IT administrátori už nemusia spravovať LUN, zväzky, alebo skupiny RAID. Miesto toho môžu spravovať svoje virtuálne prostredie na úrovni VM pomocou pravidiel založených na potrebách každej pracovnej záťaže.

  • Jednoduchá škálovateľnosť a posilnenie vlastného tímu

   XC Series eliminuje potrebu nadmerných nákladov a kapitálových výdajov na základe predpokladaných požiadaviek na kapacitu a výkon. Výkon systému, alebo kapacitu je možné jednoducho rozšíriť o jeden uzol súčasne s nulovými prestojmi, čo ponúka zákazníkom lineárne a predvídateľné rozšírenie a flexibilitu pri platení. Architektúra odolná poruchám a schopnosť „samoliečby“ zaisťuje spoľahlivosť systému a pomáha zaistiť integritu dát.

   Klaster XC Series je možné nasadiť za 30 minút a možno ho ľahko spravovať bez špecializovaných zdrojov. Intuitívne rozhranie založené na HTML-5 zjednodušuje operácie správy s implementačnými a poskytovanými službami, správu VM a úložiska, vyhľadávanie, nápovedu citlivú na obsah, komplexnú analytiku, hypervízor na jedno kliknutie a aktualizácie softwaru. Funkcie ochrany a správy dát spoločnosti Enterprise sú navrhnuté tak, aby zvyšovali produktivitu administrátora. Zahŕňajú tiering, replikáciu na základe snímok, thin provisioning, shadow clones, deduplikáciu a kompresiu.

  • Rozšírenie ekosystému radu XC

   Spoločnosť Dell EMC sa zaviazala k rozšíreniu ekosystému XC Series pomocou softwaru IP spoločnosti Dell EMC. Zákazníkom tak umožňuje využívať vysoko konvergovanú infraštruktúru pre širší rad, alebo pracovnú záťaž a dosahovať rýchlejšie, efektívnejšie a menej rizikové obchodné výsledky. Vzhľadom k tomu, že na HCI sú stále častejšie nasadzované rozhodujúce pracovné záťaže, organizácie potrebujú robustné riešenia pre ochranu dát, ktoré spĺňajú požiadavky na uchovávanie dát, ich zabezpečenie a škálovateľnosť. Dell EMC Avamar Virtual Edition, Data Domain a Data Domain Virtual Edition s XC Series ponúka účinnú ochranu dát na podnikovej úrovni a zjednodušené zálohovanie a obnovu po havárii. Toto riešenie je aktuálne podporované ako referenčná architektúra. Pre zákazníkov, ktorí chcú rýchlo vyvinúť a nasadiť aplikácie do Pivotal Cloud Foundry, spolupracujú inžinierske tímy jednej zo svetovo najsilnejších natívnych cloudových platforiem XC Series a Pivotal® na vytvorení ideálnej konfigurácie a sprievodcovi pre nasadenie. To znižuje riziko a urýchľuje schopnosť zákazníkov zvýšiť produktivitu vývojárov a znížiť náklady na prevádzku IT.

CHCETE SE DOZVEDIEŤ VIAC?

Prezentácia s argumentáciou čo prináša DELL EMC XC Xpress

Pre zobrazenie detailných materiálov pokračujte nasledujúcimi možnosťami

LinkedIn E-mail